Menu

Найцікавіші кафе світу

Eenmaal – Столик на одного. Нідерланди.

Якщо ви любите поїсти в самотності і не любите зайвих розмов за столом – це ідеальне місце для вас. У цьому закладі столики розраховані лише на одного. І їх людина може перенести в будь-яке місце ресторану, яке вважає затишним. Засновниця ресторану Марина ван Гоор назвала свій заклад «місцем для тимчасової ізоляції від суспільства». Жінка вважає, що відвідувати заклади харчування для того, щоб поспілкуватися з друзями – стереотип. Людина не повинна відчувати себе самотньою, якщо хоче поїсти смачної та вишуканої їжі. В ресторані вас не будуть відволікати галасливі діти, та романтичні пари.
В закладі не можна використовувати мобільні телефони, адміністрація радить замінити їх книгами чи газетами. Ресторан має приголомшливий успіх, тому власниця відкрила такий же заклад в Лондоні.

 

Кафе Disaster Café – трапеза під час землетрусу. Іспанія

Хоча кафе закрилося близько двох років тому, ідея була неймовірна. Любителі гострих емоцій таке точно б оцінили, адже у цьому кафе проходила імітація землетрусу в розмірі 7,8 балів. Працівники закладу радили одягати старий одяг, адже розбитий посуд і їжа на землі тут були дуже частим явищем.
Родзинка закладу – повне нерозуміння того, коли ж землетрус розпочнеться. Можливо під час вашої трапези це трапиться двічі, а можливо – жодного разу. Припущу, що заклад зачинився саме через ефект неочікуваності. Один раз для емоцій можна сюди сходити, але зробити своїм улюбленим місцем навряд.

 

Dick’s Last Resort – невихований ресторан швидкого харчування. США

Ці ціла мережа в США, яка користується величезною популярністю ще з 1980-х років. Ідея мені не зовсім зрозуміла, бо інтер’єр кафе навмисне зроблений абияк, а грубе поводження з клієнтами – одне з обов’язків офіціантів. Гостям пропонують паперові шапки та слюнавчики, на яких офіціанти пишуть все погане, що думають про клієнта. Якщо ви попросите салфетки до себе на стіл – вони кинуть вам їх в обличчя, якщо захочете, щоб вам принесли ніж до стейку – вас обізвуть жирнюком і підуть. Працівники знають міру, і гості фастфуду сприймають це все як добрий жарт.
Показовим є те, що власники успішного бізнесу, хотіли відкрити подібний фастфуд і в Лондоні, та людям цей формат «не зайшов». Думаю, українці теж навряд чи б таке оцінили.

 

O’Naturel – голий ресторан. Франція

Власники ресторану не є прихильниками нудизму, але впевнені – так можна заробити багатенько грошей.
Потрапити в цей заклад можна лише по запису та лише увечері. Перед тим як пройти до столу всі повинні здати одяг та мобільні телефони. Чоловікам дають змінне зручне взуття, а жінки можуть залишитися і на підборах. Приміщення невелике, та розраховане на 40 осіб.
Вікна затемнені, тож люди, що живуть неподалік та просто прохожі не можуть побачити, що відбувається за вікнами ресторану. Тому заклад нікому не заважає. Тут – еталонна класична французька кухня та лише вишукані страви.
Це не перший такий рестора н у Європі. Подібні заклади є в Англії та Іспанії.

 

Heart attack Grill – ресторан антиздорового харчування. США

У той час, коли зараз в тенденції здорове харчування та спорт, власники цього ресторану зробили хід навпаки і перемогли – відвідувачів у їх закладу справді багато.
У їх меню ви не знайдете овочів чи фруктів – всі їх страви лише шкідливі для здоров’я. Картопля-фрі приготована в салі, а в найжирнішому їх бургері – 8000 калорій!!! До речі, ті відвідувачі, що важать більше 160 кг мають приємний бонус – додаткову страву в подарунок.

А який би ресторан хотіли відвідати Ви?

 

Автор: Анна Помаранська

5 найкреативніших музеїв України

Як давно ви відвідували музеї? Востаннє я заходила в музей фотографії у Хмельницькому. І так, мені дуже сподобалося. А перед... Read More

Таня Ясінчук – режисер-мультиплікатор

Таня Ясінчук – режисер-мультиплікатор, яка має свою студію, знімає фільми та кліпи, проводить майстер-класи. Її головний атрибут творчості – пластилін.... Read More

Україна містична

Щоб знайти містичні місця в Україні не потрібно наймати для себе особистого екстрасенса. Цих місць стільки, що й не охопити... Read More

Кохані жінки Франка

«Творчі люди часто закохуються. Бо їм потрібне натхнення. І страждати потрібно». Я часто чую такий вислів. Міф це чи реальність?... Read More

Таємниці українських замків.

Таємниці українських замків. Скажіть чесно, вам теж колись здавалося (чи до сих пір здається), що архітектура – то для пенсіонерів.... Read More

Родом з дитинства або дитячі професії українських письменників.

Українські сучасні письменники – завжди викликають враження людей серйозних. Воно й не дивно – у написаних ними книгах гарна літературна... Read More