Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/itars/public_html/artworld.in.ua/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 853
Якщо ви не любите читати, або з чого почати свою любов до книг | eles
Menu

Якщо ви не любите читати, або з чого почати свою любов до книг

Цьогоріч, компанія соціологічних опитувань Research&Branding Group зробила вражаюче дослідження. Виявляється, 51% українців упродовж 2017-2018 рр не прочитали жодної книги!!! Чому? Адже навряд чи питання в ціні – книги не настільки дорогі, окрім того є бібліотеки, та Інтернет, за допомогою яких можна прочитати книгу цілком безкоштовно. На мою думку, не буває людей, що не люблять читати. Є люди, які не знайшли книги, яку б не хотілося навіть з рук випускати. До вашої уваги, книги, що можна прочитати дуже швидко та легко.

 

Квіти для Елджерона, Деніел Кіз

До мене дійшло, що чистий розум сам по собі ні чорта не значить. У вашому університеті розум, освіта, знання – все обожнюється. Але я знаю те, чого ви все не помітили: голі знання, які не пронизані людськими почуттями, не варті і ламаного гроша.

Ця книга – сповідь розумово відсталого хлопця, який в один день кардинально змінив своє життя. Він працює в пекарні, де шеф економить на його праці, а відвідувачі з нього постійно глузують. Після «переродження» Чарлі не отримує тієї любові та розуміння яких очікував. Навпаки, його починають ненавидіти.

Ця книга про людяність. Про те, що кожен з нас має право на повагу та право на життя. Читається дуже легко, так як написана у формі щоденника.

 

Бог ніколи не моргає, Регіна Бретт

Кожен день – це справді шматочок раю. Просто інколи шматочки бувають меншими.

Рекомендую читати кожному, хто втратив сенс у житті.

Ця книга – 50 уроків про те, як по дрібницях можна налагодити своє життя і стати щасливим. Хай вас не лягає згадка про Бога у назві книги – тут ви не знайдете релігійного фанатизму і пропаганди церкви. Сама авторка – перемогла онкологію, прийняла власні важкі спогади дитинства (вона була 11-ою дитиною в сім’ї), навчилася жити в статусі матері-одиначки, в 40 років вперше вийшла заміж. Меседж книги –всі складності життя можна перебороти, адже всі проблеми, що «падають» вам на голову, «падають» лише тому, що все це можна перемогти.

Для тих, хто до цього не читав жодної книги, найголовніші плюси – уроки мають маленький обсяг, та й сама книга невелика. Все написано коротко та по суті, без жодного розмивання та «води».

 

Гаррі Поттер, Джоан Роулінг

Головне – пам’ятати, що магія в нас самих

Так-так, саме Гаррі Поттер. Він написаний доступною мовою, а видавництво АБАБАГАЛАМАГА зробило переклад просто дивовижним. Саме з цієї книги розпочалася особисто моя любов до читання в сьомому класі (як нині пам’ятаю ненависть  до шкільної програми, а особливо чомусь до Робінзона Крузо).

І не лише моя, мільйони дітей, після виходу в світ цієї книги розпочали читати.

Це історія про хлопчика, що навчається у школі чаклунів, але зовсім не про магію. Це книга про силу всередині нас та боротьбу за добро.  Неочікувані повороти сюжету зацікавлять навіть найзатятішого ненависника книг.

 

Поліанна, Елеонор Портер

Яка різниця, тепло на вулиці або холодно, коли в твоїй кімнаті цілий день живе маленька веселка?

Хоча «Поліанна» є в шкільній програмі (в мої шкільні роки ще не було), я прочитала її в 23. І була приголомшена. Бо ж всі ми так любимо бути незадоволені – на вулиці дощ, на роботі забрали 5 хвилин обіду, а в магазині не віддали 10 копійок здачі.

Це казка для дорослих, яка вчить, що причин для радості – безліч. «Гра в радість» маленької Поліанни в свій час спричинила такий фурор та шалену популярність, що її можна порівняти лише з сучасним Гаррі Поттером.

З героями книги, кожен з яких має свій колоритний характер хочеться плакати і реготати.

Ця книга надихає жити далі, при будь-яких обставинах, і жити щасливо.

 

Автор: Анна Помаранська

Василь Стус – символ нації. Коротка біографія в фактах.

Якби Василь Стус жив у 2018 – він би точно зараз воював на Сході. Це людина, яка завжди мала чітку... Read More

Таємниця життя Гоголя

Микола Гоголь – людина, з котрою, якби машина часу таки існувала, я би поспілкувалася в першу чергу. Відомий ще за... Read More

Таня Ясінчук – режисер-мультиплікатор

Таня Ясінчук – режисер-мультиплікатор, яка має свою студію, знімає фільми та кліпи, проводить майстер-класи. Її головний атрибут творчості – пластилін.... Read More

Україна містична

Щоб знайти містичні місця в Україні не потрібно наймати для себе особистого екстрасенса. Цих місць стільки, що й не охопити... Read More

Хобі

Кажуть, якщо ти знайшов роботу до душі, то тобі ніколи не прийдеться працювати. Нам не завжди вдається знайти ідеальну роботу,... Read More

Кіно чи театр?

Професія актора одна, а от специфіка гри в кіно та театрі зовсім інша. Актор-театрал може бути найвидатнішим у виставах, але... Read More