Menu

5 причин відмовитись від соціальних мереж.

Ще 15 років тому в Україні без телебачення не міг себе уявити жоден громадянин країни. Стандартна звичка – прийти з роботи, навчання і ввімкнути чергову серію бразильського серіалу. На вихідні – як завжди «Пісня року», «Джентльмен шоу», «Прихована камера». Під нього минало життя – ми в ньому прокидалися, їли, засинали.

З появою Інтернету більшість таки зрозуміла що то «зомбоящик» в якому показують те що треба, а не те що відбувається насправді. В Інтернеті в нас є вибір, здавалося б. Але чи використовуємо ми його повноцінно?

90% моїх знайомих використовують Інтернет для соцмереж. Вони є на будь-який смак. Для старших, молодших, зовсім дітей (чи для кого там нова супер розрекламована відеомережа Kwai?), для тих хто хоче почитати розумні новини і для тих хто просто любить «повтикати» фоточки.

Хочете 5 причин чому треба відмовитись від соцмереж?

Чи б то хоча б не проводити в них весь свій вільний час. Чи хоча б зупинитись на одному з сайтів. (А то знаєте, поки зайдеш в Твіттер, Фейсбук, ВК, Інстаграм, та ще у Вайбер зиркнеш – півдня мине)

1.Ви помітите, що в добі 24 години!!!

Саме так і буде. Хіба у вас не бувало, що заходиш в Інстаграм поглянути що нового, і тут БАЦ, а дві години минуло. Ви почнете все встигати!

Існує навіть поняття «соціальної гігієни». Це коли ви самі для себе окреслюєте час проводження в Інтернеті. Наприклад – читати новини лише до 10 ранку. Не відповідати на повідомлення до 8 вечора.

2.Ви дізнаєтеся що щасливіші, ніж вам здається!

Адже соцмережі – це такий собі «показушний» бік життя. Зазвичай, люди постять те, як їм прекрасно живеться, які в них ідеальні сім’ї, як весело вони проводять час з друзями. Ніхто не фотографується (ну, «ніхто» я «переборщила», є і такі, але відсоток їх до чортиків низькийJ)- з грибком на п’ятках, з троюрідним братом –наркоманом чи з сусідом, у якого щойно прорвало кран.

Ми всі люди. У кожного є проблеми. І якщо хтось це і розуміє, то у людини з нестійкою психікою може розвинутися комплекс меншовартості.

3.У вас стане менше проблем на роботі!

Так, якщо ви громадський активіст і у вас є чітко поставлена позиція щодо тих чи інших політичних ситуацій – то з цим все зрозуміло. Всім не вгодиш. В будь-якому випадку знайдеться той, яким почне порівнювати вашу думку з бандерівцями або кремлеботами. І краще, щоб ваш шеф був вашим союзником, а не опонентом.

А що, якщо просто додати фотографії – хіба це може якось вплинути на хід відносин у колективі? Звісно може! Ви додали фотографію з моря? Бухгалтер Галина Василівна вже біжить до своєї куми з відділу кадрів розповісти як молодий спеціаліст замість копати картоплю по морям роз’їзжає! Слухи це звісно популярність, але не всім така популярність до вподоби)

4.Ви покінчите з минулим!

Існує багато користувачів, які люблять перечитувати свої старі переписки, переопубліковувати свої спогади, заходити на сторінки колишніх других половинок чи друзів, з яким вже не спілкуються. Для чого це взагалі?

Потрібно рухатися далі. Спогади – це добре, але зациклюватися на них не треба.

5.Ви почнете проводити більше часу з друзями.

Я думаю в кожного в житті час від часу трапляються випадки, коли звичайна зустріч з друзями  через хвилин 10 спілкування перетворюється на перевірку стрічки новин у телефоні. Так втрачається вся якість живого спілкування. Адже користуючись соцмережами – ми ще раз доводимо, що боїмося самотності. Інтернет – симулятор друзів. То нащо нам симулятор, якщо є реальність?

 

Звісно, я не пропагую повну відмові від соціальних мереж. Бо в сучасному ритмі життя, як кажуть у одній з реклам, просто немає часу на все, що хотілося би зробити. За допомогою Інтернету ми сплікуємося, дізнаємося новини, обмінюємося інформацією. Але у всьому повинна бути міра. І золота середина.

Автор Анна Помаранська

Тату: за і проти

Хоча більша частина населення все ж адекватно відноситься до татуювання – діло кожного, що робити, є люди які так не... Read More

Хобі

Кажуть, якщо ти знайшов роботу до душі, то тобі ніколи не прийдеться працювати. Нам не завжди вдається знайти ідеальну роботу,... Read More

Родом з дитинства або дитячі професії українських письменників.

Українські сучасні письменники – завжди викликають враження людей серйозних. Воно й не дивно – у написаних ними книгах гарна літературна... Read More

Василь Стус – символ нації. Коротка біографія в фактах.

Якби Василь Стус жив у 2018 – він би точно зараз воював на Сході. Це людина, яка завжди мала чітку... Read More

Українські фільми минулого року, які варто переглянути

Тим часом поки ми критикуємо українське кіно – воно помалу відроджується. Держкіно України нещодавно відзвітувало за 2017 рік. І лише... Read More

Все, що Ви не знали про Водохреща

19 січня ми святкуємо Водохреща. Більшість знають — в цей день ми освячуємо воду,  і занурюємося в ополонку, щоб очиститися.Але... Read More