Menu

Танці в будь-якому віці? Гарно, корисно, цікаво.

В дитинстві мама хотіла, щоб я займалася хореографією. І хоча в своїх 5-6 років я й уявляла себе однією з тих дівчаток, що гарно танцюють на фоні співу Софії Ротару- загадковий ведмідь, що наступає всім на вухо, міцно став мені на ноги. Тому я 7 років чесно відходила в музичну школу. А от думки про танці відкинула в темну шухлядку. І даремно.
Не обов’язково ж займатися хореографією лише для професійного розвитку. Окрім того, що ви просто будете відпочивати душею, є ще багато плюсів у різних стилях танцю, які будуть корисними для вашого здоров’я.

Фламенко

Цей пристрасний танець вилікує вас від остеохондрозу. Так як в цьому стилі надважлива роль відіграється саме в поставі – ви зможете зміцнити спинні м’язи. Танці в стилі фламенко допоможуть впоратися з депресією. Ви зміцните своє серце і впорядкуєте власний тиск до меж норми.

Латиноамериканські танці

Ча-ча, сальса, румба – зможуть зробити вас зіркою будь-якої танцювальної вечірки. Адже, погодьтеся, такі танці – дуже звабливі. Окрім того, що вони не надто важкі у фізичному плані (по суті рухаються лише стегна і талія, тому якщо вам за 80 – сміло записуйтесь у танцювальний гурток) – фізичних навантажень вистачить, щоб допомогти вам схуднути. Латиноамериканські танці є прекрасною профілактикою гінекологічних захворювань у жінок.

 

Вальс

Цей найромантичніший танець в світі допоможе зміцнити вам вестибулярний апарат, якщо ви так як і я не можете проїхати більше сотні кілометрів без таблеток від закачування. Сприятливо впливає на нервову систему і робить вас спокійнішими.

Танець живота

Танець живота допомагає вивести токсини з організму. В жінок зникають запальні процеси. Покращується колір обличчя, адже за кілька місяців занять танцю живота обов’язково покращиться робота кишечника. Чудово «забирає» целюліт і робить шкіру гладкою та гарною. Кого турбують болі в хребті – вам теж в цей стиль танцю. Він стане більш гнучким та перестане боліти.

Фокстрот

 

Фокстрот – радять танцювати абсолютно всім, а особливо людям поважного віку, адже в ньому нема надто різких рухів, проте всі частини тіла активно працюють. Цей стиль танцю – профілактика хвороби Альцгеймера. Гарно впливає на роботу судини головного мозку.

Контемп

Контемп – не має внормованих правил. То ж цей танець для тих, хто хоче виразити всі свої емоції у танці. Його можна виконувати в будь-якому віці. По суті, контемп – похідна хореографія від танцювально-рухової терапії, що з роками втратила свій «медицинський контекст».

Танго

Танго – радять танцювати парам, що відчувають кризу в своїх відносинах. Адже те, як не у цьому пристрасному танці чоловік та жінка знов зможуть відчути себе одним цілим зі своїм партнером. А ще – це чудова можливість для самотніх людей познайомитися з новими людьми.

Хіп-хоп

Хіп-хоп. А власне чому б і ні? Це дуже рухливий танець, який дозволить вам потратити усю енергію, якщо ви працюєте до прикладу за цілий день за комп’ютером. Це набагато цікавіше за вправи в тренажерному залі, а фізичні навантаження – майже однакові.
Загалом, танці – це найкращі ліки від поганого настрою, зайвої ваги, та навіть деяких хвороб. Пам’ятайте – навчитися танцювати може кожен.

Автор: Анна Помаранська

Такий загадковий Шекспір

Вільям Шекспір – це точно та людина, яку знає кожен. Його «Ромео і Джульєтта» та «Гамлет» не читали/дивилися/слухали  хіба що діти в дитячому садочку. Насправді, Шекспір написав дуже багато геніальних творів, збагатив англійську мову на 1700 нових слів, але сама його особистість – одна таємниця. До сих пір достеменно не відомо як він виглядав, чи був він нетрадиційної орієнтації, чи був він взагалі, а може під псевдонімом Шекспіра писала жінка?

Кохані жінки Франка

«Творчі люди часто закохуються. Бо їм потрібне натхнення. І страждати потрібно». Я часто чую такий вислів. Міф це чи реальність?... Read More

Що святкувати першого травня?

Ще з дитинства пам’ятаю оті неперевершені теплі дні і довгоочікувані вихідні в школі. 1 та 2 травня – справжній фестиваль... Read More

Особливості української кухні

Українці завжди любили поїсти смачно та різноманітно. В період трипільської культури українці вирощували пшеницю, ячмінь просо. Займалися рибальством та мисливством,... Read More

Тату: за і проти

Хоча більша частина населення все ж адекватно відноситься до татуювання – діло кожного, що робити, є люди які так не... Read More

Марко Вовчок – найзагадковіша українська жінка

Якби Марко Вовчок жила у наш час, вона б точно була на хвилі «хайпу». Це щось типу, якби ви слухали... Read More