Menu

Найпопулярніші україномовні артисти (згідно переглядів YOUTUBE)

Ключове слово у цій статті саме «україномовні». Бо ж з російськомовними все зрозуміло. «Время и стекло», яке до сих пір тримає лідерство по переглядам на YOUTUBE у країнах СНГ («Имя 505» станом на січень 2018 має 188 млн. переглядів) , Лобода, яку так полюбляють наші російські сусіди, Alekseev, який мріє представляти Євробачення від Білорусії.

А що ж з україномовним продуктом?

Звісно, в Україні є дві категорії людей. Одні вважають найпополярнішими артистами, що розмовляють рідною мовою – Дзідзьо, інші – Океан Ельзи (не путайте з улюбленими артистами, я щира фанатка Pianoбой, але мені язик не повернеться назвати його найпопулярнішим).
Так ось, згідно статистики YOUTUBE у найпопулярнішу трійку потрапляють і ті, і ті. Дзідзьо зрештою на першому місці, можливо тому, що Океан Ельзи все ж розрахований на старшу аудиторію, яка не так активно дивиться кліпи, а просто уміє насолоджуватися музикою у своїх навушниках. Тепер давайте систематизуємо найрейтинговіших артистів згідно кліпів у YOUTUBE.

Dzidzio

Цей бешкетник-бородань давно став народним улюбленцем. Його пісні знають навіть ті, хто не любить його творчість, а в його харизму неможливо не закохатися. На канал підписано 362 тис. користувачів.

Безмінним лідером на каналі залишається кліп «Павук», що має 22 630 312 переглядів. Найпопулярнішими україномовними кліпами також є «Я і Сара», «108», «Каділак» та інші.
«Павук»

Христина Соловій

Той випадок, коли підопічна Вакарчука перевершила самого Вакарчука. І хоча на її канал підписано лише 85 тисяч користувачів, її кліпи впевнено набирають мільйонні перегляди, лідером з яких є відеоробота «Тримай» (16 094 192 переглядів).

Популярність дівчини цілковито заслужена. Її особливий голос  заворожує, а сама співачка зізнається, що музика – лейтмотив у її житті.

«Тримай»

Океан Ельзи

Цей культовий гурт не міг не бути в фаворитах, бо ще 10 років тому вони зайняли свою нішу найкращих музикантів серед країн СНД та Східної Європи і впевнено її тримають. В час коли Інтернет в Україні був привілеєм далеко не кожного українця, було продано понад мільйон дисків ОЕ. 200 027 підписаних користувачів. Найпопулярніший кліп згідно статистики YOUTUBE – «Обійми» – 14 239 000 переглядів.

«Обійми»

 

Скрябін

Абсолютно заслужено у числі найпопулярніших опинився Скрябін. Андрій Кузьменко за свої 46 років він зробив неоціненний внесок в історію української культури – 20 студійних альбомів, майже 70 кліпів, створення власного радіо, написання книг, гра в кіно, продюсування артистів.Абсолютна щирість та відкритість як гурту так і Андрія назавжди закарбує музикантів одними з найкращих в Україні

Кліп «Мама» набрав 13 412 637 переглядів.
Кліп розташований на каналі «Moon Records», де розташовані кліпи інших виконавців.
Тож писати кількість підписників немає сенсу.
“Мама”

 

Світлана Весна

Далі абсолютний «нєжданчик» для мене. Світлана Весна з піснею «Мій рідний край» набирає 10 406 708 переглядів! Чесно скажу, пісню я чула, але ніколи не думала що вона користується такою популярністю. Так от, для тих хто як і я «в танку» напишу – Світлана Весна родом із Івано-Франківська і у своєму репертуарі має понад 100 пісень. Вона заслужена артистка України.

Популярними піснями (які до речі мають понад мільйон переглядів на YOUTUBE) є також «Весна» та «Перше почуття».
«Мій рідний край»

Наталія Май

«Мамина Сорочка» набрала 9 277 420 переглядів. До речі це навіть не кліп, а своєрідна презентація фото під музику, що ще раз доводить, що головне у популярності кліпу – сама пісня, а не розкрученість артистів та дороговартісний бюджет.

Це також заслужена артистка України, яка засновує всеукраїнські фестивалі, має власну дитячу студію звукозапису, і є засновницею благодійного фонду для обдарованих дітей.

«Мамина Сорочка»

Олег Винник

Ну і нарешті. Я знаю ви чекали. Олег Винник!!! Як же без нього? Навіть жарти про те, що його потенційна аудиторія давно вже вийшла на пенсію не заважає йому бути у лаврах YOUTUBE. 97 134 підписаних користувачів. І його славнозвісна «Вовчиця» з 9 098 890 переглядами. (це ми ще не беремо до уваги його російськомовні пісні).
«Вовчиця»

 

Софія Ротару


«Одна калина» – 6 748 849 переглядів. Безсмертний хіт всіх святкувань не оминув наш хіт-парад рейтингів.

«Одна калина»

Альоша


«Калина» – 5 995 427 переглядів. Непоганий результат дивлячись на те, що кліп вийшов у 2017 році. На канал артистки підписано 24 516 користувачів.
«Калина»

Ірина Федишин


«Україна колядує» – 5 072 332 перегляди. Народний хіт, який я певна чув кожен.
«Україна колядує»

 

P.S. Я обдумано пропустила кліпи артистів, які повторюють у рейтингу (там лише Дзідзьо і Океан Ельзи з 50 позицій половину займають) через те, щоб показати саме україномовних АРТИСТІВ,  чиї кліпи дивляться найчастіше. Окрім того, до списку я не внесла польський гурт Enej з україномовними піснями «Radio Hello» – 12 мільйонів переглядів та «Myla moja» – майже 6 мільйонів, через те що це польський гурт. До речі, гурт, про який я раніше не чула, і  який займе гідне місце у моєму плейлисті.

Слухаймо українське!

Автор Анна Помаранська

Те, що ви не знали про гривню

Кожного дня ми користуємося національною валютою – гривнями, але ніколи не задумуємося про те, що окрім того, що вони розходяться... Read More

Сучасне мистецтво на відстані руки

Колись розписи по стінах називали вандалізмом. Зараз це називають стріт-артом. І деякі картини, навіть найвередливіша бабуся, котрій кожен другий –... Read More

5 найоригінальніших готелів України

В Україні є куди поїхати, на що подивитися. Але можна ще більше урізноманітнити свій відпочинок. Всі ми звикли, що готель... Read More

5 причин відмовитись від соціальних мереж.

Ще 15 років тому в Україні без телебачення не міг себе уявити жоден громадянин країни. Стандартна звичка – прийти з... Read More

Особливості української кухні

Українці завжди любили поїсти смачно та різноманітно. В період трипільської культури українці вирощували пшеницю, ячмінь просо. Займалися рибальством та мисливством,... Read More

Таємниці українського прізвища

Зізнавайтеся, хотіли дізнатися таємницю вашого прізвища? Чому воно саме таке? І чи взагалі українське, чи ваш родовід має давню історію... Read More