Menu

Українські актори про українське кіно

Українське кіно ледь окуповує свою собівартість. Ще декілька років тому, про нього ходила поговірка – «ніхто його не бачив, але всі чули що українське кіно є». А навіть найпопулярніших вітчизняних акторів просто не впізнавали на вулицях.

Хоча позитивні зрушення є, адже минулого 2017 світ побачили 34 українських фільми. Цьогоріч Держкіно обіцяє – українського кіно буде ще більше.

А що ж думають про позитивні зрушення в українському кіно найкращі молоді актори України? Актори, що творять це саме кіно тут і зараз.

Євгенія Муц

Звісно, позитивні зрушення є, ми рухаємося вперед за європейськими стандартами. Хоч це тільки початок шляху, але вже видно, що наш глядач, який ,все таки, не голодний на якісне зарубіжне кіно, починає цікавитися своїм, і вкладати в нього свої ж гроші. Значить, ми відійшли від стандартного мила. Дуже круто, що є шлях для молодих режисерів, які торкаються  цікавих нашому глядачу тем. Звісно, зрозуміло й те, що досвіду мало, що є помилки, але без цього поки ніяк, адже для всього потрібен час.

Наше кіно має всі шанси на успіх. Воно викликає серйозну зацікавленість не тільки на теренах України, але й за кордоном. Як сформувалось у головах, доки хтось збоку не скаже, що фільм крутий, то свої в повній мірі не оцінять. Багато ще треба змінити, перестати знімати “для пенсіонерів, вони і так проковтнуть”, перестати шукати легших шляхів, бо чим якісніша річ, тим важча вона у виробництві-тим більше вона приносить прибутку. Зараз ми справді маємо фанатів своєї справи, жаль що їх поки не надто багато. Вони не шукають наживи для себе, а просто хочуть зробити щось вагоме, можливо, надіємось на це, вони зможуть зробити революцію у вітчизняному кіно і ми зможемо пишатися собою без сумнівів

Анна Адамович

Я вважаю, що сучасна українська кіноіндустрія зробила неймовірний стрибок уперед. Створення кіноакадемії, створення першої національної кінопремії «Золота дзиґа», більше десяти прем’єр тільки за останній рік. Згідно оцінок і касових зборів, аудиторія закохалась в фентезі «Сторожова Застава» та патріотичне кіно “Кіборги”.  «Стрімголов» підкорив Францію отримавши приз глядацьких симпатій, а “Коли падають дерева” були у конкурсній програмі Берлінале . І усе це відбулося менше ніж за чотири роки. Це дуже швидкий розвиток і я не сумніваюся у тому, що вітчизняне кіно українці полюблять так само швидко.

Для українського глядача наша кіноіндустрія пропонує багато різних продуктів і жанрів, і в більшості, звісно, мають успіх молодіжні історії. Наприклад, восени 2018 року закінчилися зйомки фільму “Сквот32” реж. Олександр Лідаговський, де в мене головна роль. Історія про шлях до мрії та перше кохання. Створюючи фільм ми думали саме про молодь і сподіваємося що фільм сподобається аудиторії.

 

Дмитро Олійник

Позитивні зрушення в кіно і в театрі є! В Україні з кожним роком збільшується кількість прем’єр українських кінофільмів на великих екранах. У зв’язку з забороною російського кінопродукту, починають з’являтися українські кіносеріали, зняті в Україні з українськими акторами. Таким чином багато українських акторів отримують роботу, досвід, розвиток, можливість заявити про себе, стають впізнаваними. Маю надію, що з кожним роком якість українського кіно буде тільки покращуватися, все більше і більше глядачів відвідуватимуть і дивитимуться наше кіно в кінотеатрах. Театр також переживає часи свого відродження, з’являються нові незалежні театри, колективи, приходять нові кадри в державні театри, відбуваються реформи, з’являється велика кількість прем’єр, прекрасних молодих артистів. До речі, і театр стає таким своєрідним “мейнстрімом”, молодь починає ходити в театри, цікавитися ним. Це не може не радувати!

Автор:Анна Помаранська

Все, що Ви не знали про Водохреща

19 січня ми святкуємо Водохреща. Більшість знають — в цей день ми освячуємо воду,  і занурюємося в ополонку, щоб очиститися.Але... Read More

Василь Стус – символ нації. Коротка біографія в фактах.

Якби Василь Стус жив у 2018 – він би точно зараз воював на Сході. Це людина, яка завжди мала чітку... Read More

Родом з дитинства або дитячі професії українських письменників.

Українські сучасні письменники – завжди викликають враження людей серйозних. Воно й не дивно – у написаних ними книгах гарна літературна... Read More

Топ стереотипів про українців

А ви їсте сало? Бо я його просто ненавиджу. Ні? Значить ви не справжній українець! Хочете посперечатися зі мною? Не... Read More

Що святкувати першого травня?

Ще з дитинства пам’ятаю оті неперевершені теплі дні і довгоочікувані вихідні в школі. 1 та 2 травня – справжній фестиваль... Read More

Такий загадковий Шекспір

Вільям Шекспір – це точно та людина, яку знає кожен. Його «Ромео і Джульєтта» та «Гамлет» не читали/дивилися/слухали  хіба що діти в дитячому садочку. Насправді, Шекспір написав дуже багато геніальних творів, збагатив англійську мову на 1700 нових слів, але сама його особистість – одна таємниця. До сих пір достеменно не відомо як він виглядав, чи був він нетрадиційної орієнтації, чи був він взагалі, а може під псевдонімом Шекспіра писала жінка?