Menu

Україна містична

Щоб знайти містичні місця в Україні не потрібно наймати для себе особистого екстрасенса. Цих місць стільки, що й не охопити декількома поїздками, а їх історії та легенди просто приводять в захват. Я вирішила написати про декілька з них.

Село Заїзд

Заїзд –наймістичніше село України, що знаходиться на Чернігівщині.
Потрапляючи сюди – ламаються годинники, автомобілі, мобільні телефони. У людей починають почувати себе недобре. Відчуваються холод, погіршення самопочуття, втома.
Такі події пояснюють геопатогенними зонами. Якщо простими словами – це ціла купа магнітних полів, що якимось чином опинилися в цьому місці і накладаються один на одного. Саме це і негативно впливає на жителів та гостей села.
Друга версія пов’язана з військовими об’єктами, що знаходяться у сусідньому селі Тихе. Люди пліткують, що військові випробовують нові дослідження, або просто використовують шум, який би «глушив» їх роботу.

Вінницька психіатрична лікарня

У цій лікарні над людьми з психіатричними відхиленнями проводили різноманітні експерименти. Кровопускання, оцет, голодування, опіки – смертність пацієнтів зашкалювала. Людей зв’язували, та навіть вдягали кайдани.
У часи радянського Союзу божевільних в лікарні розстрілювали, умертвляли отрутою, а замість них туди відсилали здорових людей, що не подобалися тодішньому політичному режимові. Як «лікували» їх лячно навіть уявити. Серед пацієнтів, які не вгодили владі був Параджанов. Подейкують, що в лікарні живуть привиди.

Будинок з привидами в Тернополі

Цей будинок зведений на місці колишнього кладовища. Тому й не дивно, що з самого початку тут щоночі відбувалася дивовижа – з будинку лунали крики, а у вікнах раз у раз зникало і з’являлося світло, хоч електрика до дому приєднана ще не була.
Власник будинку намагався спростувати розмови про нечисть, тому поселився в будинку зі своєю родиною. Та ненадовго. Предмети побуту літали у повітрі, а меблі незрозуміло як рухалися по квартирі. З тих пір тернополяни обходять будинок десятими шляхами.

Цвинтар з вампіром у Івано-Франківську


Подейкують, що на одному з цвинтарів Івано-Франківська похований справжнісінький вампір. І ніби й можна було списати це на любителів попліткувати, але 1974 року, радянська влада почала знаходити на цвинтарі мерців з характерними для вампірів укусами на шиї. Військові випалили кулеметами могилу вампіра та заборонили ховати там людей. Так смерті припинилися. Зараз кладовище закинуте. Втім, це надає йому ще більшої містичності для любителів гострих вражень

Львівська ратуша і чорна труна

У львівській ратуші ще 400 років тому з’явився привид. Він літав коридорами споруди у вигляді… чорної труни. Привид належить чоловікові, якого невинного засудили до смертної кари. Сталося це тому, що судді не надто ретельно поставилися до справи, і бажали якнайшвидше її закрити. Справжнього винуватця згодом знайшли, проте було пізно. Душа невинного залишилася у ратуші.
На суддівській книзі вивели – “Пам‘ятай про труну, що сходами і залами Ратуші ходила”. Це вислів, що нагадує кожному про те, що від наших рішень може залежати чиясь доля. І потрібно ой як виважено ставитися до призначення комусь смертної кари чи пожиттєвого ув’язнення.

Автор Анна Помаранська

Дивні звички відомих людей

У кожного з нас є дивні звички. В бухгалтерів, журналістів, кухарів. І навіть в людей, що назавжди закарбували свої імена... Read More

Все, що Ви не знали про Водохреща

19 січня ми святкуємо Водохреща. Більшість знають — в цей день ми освячуємо воду,  і занурюємося в ополонку, щоб очиститися.Але... Read More

Такий загадковий Шекспір

Вільям Шекспір – це точно та людина, яку знає кожен. Його «Ромео і Джульєтта» та «Гамлет» не читали/дивилися/слухали  хіба що діти в дитячому садочку. Насправді, Шекспір написав дуже багато геніальних творів, збагатив англійську мову на 1700 нових слів, але сама його особистість – одна таємниця. До сих пір достеменно не відомо як він виглядав, чи був він нетрадиційної орієнтації, чи був він взагалі, а може під псевдонімом Шекспіра писала жінка?

Танці в будь-якому віці? Гарно, корисно, цікаво.

Не обов’язково ж займатися хореографією лише для професійного розвитку. Окрім того, що ви просто будете відпочивати душею, є ще багато плюсів у різних стилях танцю, які будуть корисними для вашого здоров’я.

Таємниці українського прізвища

Зізнавайтеся, хотіли дізнатися таємницю вашого прізвища? Чому воно саме таке? І чи взагалі українське, чи ваш родовід має давню історію... Read More

Тату: за і проти

Хоча більша частина населення все ж адекватно відноситься до татуювання – діло кожного, що робити, є люди які так не... Read More