Menu

Якщо ви не любите читати, або з чого почати свою любов до книг

Цьогоріч, компанія соціологічних опитувань Research&Branding Group зробила вражаюче дослідження. Виявляється, 51% українців упродовж 2017-2018 рр не прочитали жодної книги!!! Чому? Адже навряд чи питання в ціні – книги не настільки дорогі, окрім того є бібліотеки, та Інтернет, за допомогою яких можна прочитати книгу цілком безкоштовно. На мою думку, не буває людей, що не люблять читати. Є люди, які не знайшли книги, яку б не хотілося навіть з рук випускати. До вашої уваги, книги, що можна прочитати дуже швидко та легко.

 

Квіти для Елджерона, Деніел Кіз

До мене дійшло, що чистий розум сам по собі ні чорта не значить. У вашому університеті розум, освіта, знання – все обожнюється. Але я знаю те, чого ви все не помітили: голі знання, які не пронизані людськими почуттями, не варті і ламаного гроша.

Ця книга – сповідь розумово відсталого хлопця, який в один день кардинально змінив своє життя. Він працює в пекарні, де шеф економить на його праці, а відвідувачі з нього постійно глузують. Після «переродження» Чарлі не отримує тієї любові та розуміння яких очікував. Навпаки, його починають ненавидіти.

Ця книга про людяність. Про те, що кожен з нас має право на повагу та право на життя. Читається дуже легко, так як написана у формі щоденника.

 

Бог ніколи не моргає, Регіна Бретт

Кожен день – це справді шматочок раю. Просто інколи шматочки бувають меншими.

Рекомендую читати кожному, хто втратив сенс у житті.

Ця книга – 50 уроків про те, як по дрібницях можна налагодити своє життя і стати щасливим. Хай вас не лягає згадка про Бога у назві книги – тут ви не знайдете релігійного фанатизму і пропаганди церкви. Сама авторка – перемогла онкологію, прийняла власні важкі спогади дитинства (вона була 11-ою дитиною в сім’ї), навчилася жити в статусі матері-одиначки, в 40 років вперше вийшла заміж. Меседж книги –всі складності життя можна перебороти, адже всі проблеми, що «падають» вам на голову, «падають» лише тому, що все це можна перемогти.

Для тих, хто до цього не читав жодної книги, найголовніші плюси – уроки мають маленький обсяг, та й сама книга невелика. Все написано коротко та по суті, без жодного розмивання та «води».

 

Гаррі Поттер, Джоан Роулінг

Головне – пам’ятати, що магія в нас самих

Так-так, саме Гаррі Поттер. Він написаний доступною мовою, а видавництво АБАБАГАЛАМАГА зробило переклад просто дивовижним. Саме з цієї книги розпочалася особисто моя любов до читання в сьомому класі (як нині пам’ятаю ненависть  до шкільної програми, а особливо чомусь до Робінзона Крузо).

І не лише моя, мільйони дітей, після виходу в світ цієї книги розпочали читати.

Це історія про хлопчика, що навчається у школі чаклунів, але зовсім не про магію. Це книга про силу всередині нас та боротьбу за добро.  Неочікувані повороти сюжету зацікавлять навіть найзатятішого ненависника книг.

 

Поліанна, Елеонор Портер

Яка різниця, тепло на вулиці або холодно, коли в твоїй кімнаті цілий день живе маленька веселка?

Хоча «Поліанна» є в шкільній програмі (в мої шкільні роки ще не було), я прочитала її в 23. І була приголомшена. Бо ж всі ми так любимо бути незадоволені – на вулиці дощ, на роботі забрали 5 хвилин обіду, а в магазині не віддали 10 копійок здачі.

Це казка для дорослих, яка вчить, що причин для радості – безліч. «Гра в радість» маленької Поліанни в свій час спричинила такий фурор та шалену популярність, що її можна порівняти лише з сучасним Гаррі Поттером.

З героями книги, кожен з яких має свій колоритний характер хочеться плакати і реготати.

Ця книга надихає жити далі, при будь-яких обставинах, і жити щасливо.

 

Автор: Анна Помаранська

Танці в будь-якому віці? Гарно, корисно, цікаво.

Не обов’язково ж займатися хореографією лише для професійного розвитку. Окрім того, що ви просто будете відпочивати душею, є ще багато плюсів у різних стилях танцю, які будуть корисними для вашого здоров’я.

Родом з дитинства або дитячі професії українських письменників.

Українські сучасні письменники – завжди викликають враження людей серйозних. Воно й не дивно – у написаних ними книгах гарна літературна... Read More

Iноземну мову може вивчити кожен.

Вивчення англійської (як і будь-якої іншої мови) у наш час вкрай необхідне. Це можливість знайти хорошу роботу, подорожувати, спілкуватися з... Read More

Сучасне мистецтво на відстані руки

Колись розписи по стінах називали вандалізмом. Зараз це називають стріт-артом. І деякі картини, навіть найвередливіша бабуся, котрій кожен другий –... Read More

5 найкреативніших музеїв України

Як давно ви відвідували музеї? Востаннє я заходила в музей фотографії у Хмельницькому. І так, мені дуже сподобалося. А перед... Read More

Якщо ви не любите читати, або з чого почати свою любов до книг

Цьогоріч, компанія соціологічних опитувань Research&Branding Group зробила вражаюче дослідження. Виявляється, 51% українців упродовж 2017-2018 рр не прочитали жодної книги!!! Чому?... Read More