Menu

Українські дизайнери

Україна може похизуватися талановитими людьми. Дарма, що багато хто з них через фінансовий бік життя нашої країни тікає закордон. Багато хто залишається і стає популярним не лише в Україні, а й закордоном (а інколи закордоном більше ніж в Україні).

До вашої уваги 5 українських дизайнерів, що вміють здивувати та зачарувати своїм одягом не лише у неньці, а й в інших країнах.

Анна Кареніна

Цій дівчині з загадковим іменем всього 22 роки, а її колекції регулярно показують в Мілані, Парижі, Нью-Йорку. Її бренд одягу Anna K дівчина заснувала, коли їй було 16. Секрет свого успіху вважає в успішних людях, що входять у її оточення та справжньою любов’ю до своєї справи.

Дизайнерка надихається романтичними казками, такими як «Дівчина з сірниками» (колекція 2015-2016 рр), та «Аліса в країні чудес» (колекція 2017-2018 рр). Одяг придуманий Анною – легкий, розшитий бантами, цікавими елементами та декором.

 

Ксенія і Антон Шнайдери

Український бренд заснований дизайнерами має назву-  Ksenia Schnaider . Їх одяг полюбляє носити Леді Гага. А культові брюки-шорти, що мають назву – demi-denims просто підкорили серця модників. Представлені ще в вересні 2015 вони не втрачають свою актуальність і до сьогодні.

Дизайнери люблять працювати з вінтажом, та експериментувати з принтами. Наприклад, у їх новій колекції весна-літо 2018  – жіночі блузи та сукенки прикрашені смайликами.

Хоча одяг популярний у всьому світі, 80% продаж відбувається в Азії.

 

Костя Омеля

Він – засновник бренду Omelya Atelier. Його хіт бренд  – плаття-футболки з надписами в 2017 році зплагітував такий гігант моди як іспанський бренд Zara.

За освітою хлопець – юрист. Вивчитися на юристом – бажання його батьків.  Освіта не завадила хлопцю втілити свою мрію стати дизайнером в бути популярним у Америці, Італії, Кувейті. Свою студію хлопець відкрив коли йому було всього лиш 22.

В його одязі часто можна зустріти складні конструкції, матеріали та декор (оксамит, паєтки, шовк). Публікації колекцій дизайнера регулярно можна зустріти в таким виданнях як VOGUE та BAZAAR.

 

Анастасія Іванова

Бренд Анастасії – Nai Lu-na можна зустріти у Швейцарії, Франції, Америці.

Дівчина вважає, що найкраще в одязі, що може бути в жінки – це сукні. В жодному іншому вбранні жінка не буде виглядати так граціозно та ніжно. Тому головна ідея творчості  Nai Lu-na – це жіночність та ідея вдало підкреслити лінії фігури прекрасної статті. У новій колекції осінь-зима 2018-2019  домінують три основних кольори – білий, чорний та червоний.

У неї одягаються такі зірки української естради як Оля Полякова, Alyosha,Соломія Вітвіцька та інші.

 

Оксана Муха

Українська дизайнерка, яка популярна у всьому світі завдяки своїм чарівним весільним та вечірнім сукням.

Створює свій одяг ще з далекого 1991 року, коли весільні сукні Оксана шила у власній квартирі. В 2006 заснувала бренд Oksana Mukha. Зараз модні будинки від її бренду знаходяться в Канаді, Франції, США, Чехії, Китаї та інших країнах.

На власне весілля у неї одягалися Анна Касьян – оперна діва Парижу, Мелані Модран – французька актриса, та онучка Шарля де Голля – 18-го Президента Франції (ім’я цієї особи на жаль я не знайшла). Вечірні сукні від Оксани мухи полюбляє перша леді країни – Марина Порошенко.